Driving instruction

1.

Lejupielādē CHARGE aplikāciju savā telefonā no App Store vai Google Play, iepazīsties ar Lietošanas noteikumiem un reģistrējies.

2.

Atrodi sev tuvāko CHARGE elektrisko skrejriteni aplikācijā redzamajā kartē. Tu vari izvēlēties jebkuru no skrejriteņiem, kas ir redzami aplikācijā. Kā arī elektrisko skrejriteni var rezervēt uz 5 minūtēm.

3.

Lai sāktu izmantot CHARGE elektrisko skrejriteni, nostājies tam blakus. Noskenē QR kodu vai nospied “Sākt braucienu” CHARGE aplikācijā pie izvēlētā skrejriteņa.

4.

Lai CHARGE elektriskajam skrejritenim ieslēgtu/izslēgtu gaismas, vienu reizi nospied pogu, kas atrodas zem skrejriteņa ekrāna. Lai mainītu braukšanas režīmu, pogu nospied ātri divas reizes. CHARGE skrejritenim ir 3 režīmi: “ECO” - brauc līdz 9km/h, “D” - brauc līdz 15km/h un “S” - brauc līdz 25km/h. Izvēlies sev atbilstošo braukšanas režīmu!

5.

Pirms brauciena pacel skrejriteņa kājiņu un, lai uzsāktu kustību, ar vienu kāju nostājies uz skrejriteņa, ar otru atsperies. Lai turpinātu braukt, ar īkšķi nospied un turi gāzi. Braucot turi abas kājas uz pamatnes. Brauciena laikā noteikti lieto aizsargķiveri.

6.

Brauc ar CHARGE pa veloceliņiem vai pa ielas braucamo daļu, ja veloceliņi nav pieejami. Ja ielas braucamajā daļā ir intensīva satiksme, vari izmantot gājēju ietves. Vienmēr respektē gājējus un citus satiksmes dalībniekus.

7.

Lai apstātos vai samazinātu elektriskā skrejriteņa ātrumu, izmantojiet bremzes sviru, kura atrodas pie kreisās rokas.

8.

Vienmēr beidz braucienu “Zaļajā zonā”, kas ir iezīmēta CHARGE aplikācijas kartē. Novieto CHARGE skrejriteni tā, lai tas netraucētu gājējiem, citiem satiksmes dalībniekiem un būtu labi redzams nākamajiem skrejriteņa lietotājiem. Pārliecinies, ka CHARGE skrejriteņa kājiņa ir nolaista un skrejritenis stāv stabili.

9.

Spied pogu aplikācijā “Pabeigt braucienu” un iesniedz foto, kur redzams, ka skrejritenis ir novietots pareizi un nav bojāts.